+48 696 177 803
dermapen 4.0 urządzenie

DERMAPEN 4.0 – odmładzanie przez nakłuwanie.

Blog

W klinice Beverly Aesthetic Clinic Nasi specjaliści stawiają przede wszystkim na jakość oraz najlepsze na rynku beauty technologie, dlatego też nie mogliśmy przejść obojętnie obok urządzenia które zrewolucjonizowało zabieg mezoterapii mikroigłowej – DERMAPEN 4.0.

Czym jest? Jak działa? Jak wygląda zabieg Dermapen? Z jakimi defektami potrafi sobie poradzić i dla kogo jest zabieg mezoterapii mikroigłowej urządzeniem DERMAPEN 4.0? Spieszymy z odpowiedzią!

O spektakularnych efektach mikronakłuć słyszała z pewnością większość z Nas. Dermapen to urządzenie, które nie ma sobie równych! Służy do precyzyjnego, frakcyjnego mikronakłuwania naskórka i skóry właściwej. Powstałe w skórze mikrourazy wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Technologia Dermapen 4.0

Technologie zastosowane w DERMAPEN 4.0 dają zupełnie nowe możliwości mikronakłuwania skóry. Urządzenie DERMAPEN 4.0 spełnia najwyższe standardy jakości zabiegów oraz bezpieczeństwa potwierdzone Certyfikatem CE Medycznym.

Innowacyjny 16-igłowy kartridż umożliwia wykonanie 1920 nakłuć na sekundę, dzięki czemu uzyskujemy więcej mikrokanałów frakcyjnych, które pomagają w regeneracji skóry oraz penetracji substancji aktywnych.

Igły stworzone z molibdenu- uznawanego za najbardziej zaawansowany materiał wykorzystywany w produkcji narzędzi chirurgicznych – nie zawierają niklu i chromu, dzięki czemu zabieg możemy bezpiecznie wykonać u osób uczulonych na te metale.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN 4.0 jest w pełni bezpiecznym i bardziej efektywnym zabiegiem, niż inne znane dotąd metody mikronakłuwania skóry.

Jak przebiega zabieg Dermapen?

W naszym salonie medycyny estetycznej w Krakowie niezwykle ważna jest konsultacja z pacjentem, dlatego też <em>zabieg Dermapen</em> poprzedzony jest szczegółowym wywiadem, oceną stanu skóry, analizą potrzeb, określeniem planu terapeutycznego oraz doborem odpowiedniego preparatu z czynnikami aktywnymi. Następnie obszar, który ma zostać poddany zabiegowi zostaje dokładnie oczyszczony i znieczulony preparatem formie kremu zawierającym lidokainę.

Następnie specjalista centymetr po centymetrze wykonuje serie mikronakłuć jednocześnie aplikując na skórę wcześniej dobrany koktajl z czynnikami aktywnymi. Na zakończenie zostaje nałożona odpowiednia maska, która posiada właściwości przyspieszające proces regeneracji skóry, jak również łagodzi zaczerwienienie i obrzęk bez zahamowania stanu zapalnego.

Dla kogo wskazany jest DERMAPEN 4?

Intensywne nawilżenie i odżywienie, biorewitalizacja skóry czy pobudzenie procesów odmładzających to efekty pożądane przez każdego z Nas. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, iż mezoterapia igłowa to zabieg dla każdego rodzaju skóry!

Zabieg Dermapen przede wszystkim polecamy osobom które chcą:

  • zmniejszyć widoczność porów;
  • pozbyć się przebarwień
  • wygładzić zmarszczki
  • zredukować blizny potrądzikowe, pooperacyjne czy oparzeniowe
  • pozbyć się rozstępów
  • zagęścić oraz pojędrnić wiotką skórę
  • zredukować niedoskonałości takie jak trądzik, zaskórniki
  • zredukować zmarszczki

Zabieg może zostać wykonany na twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach oraz owłosionej skórze głowy. Ilość wykonanych zabiegów jest kwestią indywidualną i zależną od celu terapii.

Nasi specjaliści rekomendują serie minimum 4-6 zabiegów co 4 tygodnie. Już po pierwszym zabiegu możemy zauważyć znaczne pojędrnienie, zagęszczenie i napięcie skóry.

Bez wątpienia zabieg mezoterapii mikroigłowej urządzeniem DERMAPEN 4.0 to Nasz ulubieniec!