+48 696 177 803

Nasz zespół

LEKARZE

Dr n. med. Tomasz Bonczar

Specjalista chirurgii plastycznej

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2014r.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS) Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki (PTCHR), jak również pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Katedrze Anatomii CM UJ.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach w kraju i za granicą. Szczególnie interesuje się chirurgią piersi oraz zabiegami modelowania sylwetki.

Umów wizytę

Dr n. med. Łukasz Warchoł

Specjalista chirurgii plastycznej

Dr n. med. Łukasz Warchoł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium.

Ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi. Będąc wykładowcą w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie prowadził zajęcia ze studentami medycyny, obronił również pracę doktorską.
Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas staży klinicznych w University of California w San Diego, w Akademikliniken w Sztokholmie oraz w Mahidol University w Bangkoku. Ponadto swoje umiejętności doskonalił na wielu stażach i kursach zagranicznych w Holandii, Niemczech, Szwecji, Turcji i Włoszech. Należy do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE).

Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest autorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.

Umów wizytę

lek. Aleksandra Kulbat

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Obecnie pracuje na stanowisku młodszy asystent, rezydent w warszawskim oddziale Narodowego Instytutu Onkologii – Państwowego Instytutu Badawczego im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie realizując moduł podstawowy zgodnie z programem specjalizacji w dziedzinie Chirurgii Onkologicznej w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej V Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie.

W kręgu jej szczególnych zainteresowań znajdują się nowotwory skóry i dermatochirurgia i w tym właśnie kierunku planuje swój dalszy rozwój naukowy oraz zawodowy.

Praca jest dla niej największą pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę na temat pojawiających się innowacji w zakresie zabiegów medycyny estetycznej poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i kongresach. Do pacjentów zawsze podchodzi indywidualnie, a efekty jej pracy są naturalne i estetyczne, mają na celu poprawę samopoczucia poprzez przywrócenie młodego wyglądu i wydobycie naturalnego piękna.

W naszej Klinice zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging takimi jak: wypełnianie zmarszczek i bruzd oraz wolumetria kwasem hialuronowym, modelowanie ust kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, leczeniem bruksizmu i nadpotliwości oraz niwelowanie zmarszczek mimicznych twarzy przy użyciu botoksu, a także zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, osocza bogatopłytkowego (PRP) czy fibryny bogatopłytkowej (PRF).

Umów wizytę

lek. Darya Korniienko

Z wykształcenia jestem lekarzem-dentystą. Studia ukończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz w 2022 ukończyłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie.

Na codzień wykonuję takie zabiegi jak mezoterapia oraz biorewitalizacja skóry, modelowanie ust, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, stymulatory tkankowe oraz wolumetria twarzy. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności na różnych szkoleniach pod okiem najlepszych szkoleniowców.

Umów wizytę

lek. Viktoria Dema

Specjalista dermatolog

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, po nostryfikacji dyplomu uzyskanego zagranicą na terytorium Ukrainy. W 2010 roku ukończyłam specjalizację z Dermatologii i Wenerologii oraz uzyskałam tytuł lekarza Medycyny Estetycznej.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Przeprowadzam profesjonalną dermatoskopową ocenę znamion, stanów przednowotworowych i nowotworów skóry.  W celu usunięcia zmian skórnych wykonuje zabiegi laserowe, elektrokoagulacji oraz kriochirurgii. Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnoszę aktywnie uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych w kraju i za granicą, uzyskując odpowiednie certyfikaty.

Konsultuje dorosłych w językach polskim, ukraińskim, rosyjskim.

Umów wizytę

Lek. Maciej Maciejczyk

Lek. Maciej Maciejczyk od 2022 roku jest absolwentem kierunku lekarskiego Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie jest słuchaczem Szkoły Doktorskiej ŚUM. Po rocznym stażu podyplomowym podjął pracę na stanowisku młodszego asystenta w Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie, gdzie pracuje nadal. W roku 2022 ukończył  podstawowy i średniozaawansowany kurs dermatoskopowy  w Akademii Dermatoskopii dr Jacka Calika we Wrocławiu. Nieustannie doskonali swoją wiedzę i podnosi umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, m.in: w V Letniej Akademii Dermatologii, Forum Leczenia Ran, IV Bieszczadzkich Spotkaniach z Dermatologią,  Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej ExCute czy I Śląskich Dniach Dermatologicznych. Od kilku miesięcy jest również uczestnikiem webinarów dermatologiczno-wenerologicznych Edu Derm prowadzonych pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Adama Reicha oraz prenumeratorem czasopisma Dermatologia po dyplomie. Prywatnie jest pasjonatem gór i podróżowania.

Umów wizytę

Lek. Katarzyna Doleżał-Ołtarzewska

Lek. Katarzyna Doleżał-Ołtarzewska jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada specjalizację z Endokrynologii oraz z Pediatrii. Do 2014 roku pracowała w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu, gdzie przez 10 lat prowadziła oddział endokrynologii. Aktualnie pracuje w  Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Lek. Katarzyna Doleżał-Ołtarzewska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych stażach zarówno w kraju, jak i za granicą m.in.w  kilkumiesięcznym stażu w Children’s Hospital of Pittsburgh (USA) w Klinice Endokrynologii. Dodatkowo jest autorką i współautorką publikacji naukowych oraz skryptów dla studentów na temat otyłości, niedoboru hormonu wzrostu, powikłań endokrynologicznych po leczeniu onkologicznym, zaburzeń gospodarki jonowej. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologów oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

Leczone choroby:

  • otyłość,
  • zaburzenia okresu dojrzewania,
  • choroby tarczycy.

Umów wizytę


KOSMETOLOG

Laura Zawadzka 

Mgr Kosmetologii Laura jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie Wydziału Farmaceutycznego.

Specjalizuje się w terapiach antytrądzikowych, anty-aging oraz w zabiegach odchudzających, ujędrniających oraz modelujących sylwetkę.

Jest kosmetologiem z powołania, ponieważ sama w nastoletnim wieku szukała rozwiązania na swoje problemy skórne. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie, z dużym zaangażowaniem, empatia oraz wiedzą.

Stale kształci się jako kosmetolog, co przekłada się na zadowolenie pacjentów ze świadczonych przez nią usług.

Na konsultacji zostanie odpowiednio dobrany zabieg do Twoich potrzeb oraz uzyskasz porady jak powinna wyglądać domowa pielęgnacja twarzy, aby jak najdłużej zachować młody i zdrowy wygląda oraz jak zadbać o ciało.

Umów wizytę

Neonila Yakin

kosmetolog

Mgr Kosmetologii Neonila jest specjalistą w zabiegach Kosmetologii estetycznej, profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała.

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia.

Specjalizuje się w: zabiegach anty-aging, terapiach antytrądzikowych, metodach modelowania sylwetki oraz zabiegach medycyny estetycznej.

Jej pasją jest zgłębianie wiedzy w zakresie pielęgnacji twarzy i medycyny estetycznej, co bezpośrednio przekłada się na realizację marzeń Klientów na drodze do uzyskania naturalnego, zdrowego i młodego wyglądu.

Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście, pełne empatii i zrozumienia potrzeb.

Umów wizytę
Neonila Yakin

mgr Małgorzata Deć

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. Moja praca jest moją pasją, co potwierdzają liczne szkolenia, które ukończyłam, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Specjalizuję się w leczeniu trądziku oraz zabiegach anti-aging. Dzięki mojemu doświadczeniu i zaangażowaniu, oferuję kompleksowe i indywidualne podejście do każdej osoby, pomagając im osiągnąć zdrową i promienną skórę.

Dążę do perfekcji w każdym zabiegu, wykorzystując najnowsze technologie i innowacyjne metody, aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość usług. Moim celem jest nie tylko poprawa wyglądu skóry, ale również zwiększenie pewności siebie i komfortu życia moich klientów. W mojej pracy kładę duży nacisk na bezpieczeństwo i higienę, dbając o każdy detal, aby zapewnić najlepsze efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Oprócz leczenia trądziku i zabiegów anti-aging, specjalizuję się również w zabiegach ujędrniających, które pomagają poprawić elastyczność skóry oraz jej ogólną kondycję. Stosuję zaawansowane techniki, takie jak terapia mikroigłowa, fale radiowe oraz zabiegi ultradźwiękowe, które skutecznie stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóra staje się bardziej jędrna, gładka i młodsza.

Jestem przekonana, że zdrowa i jędrna skóra to podstawa dobrego samopoczucia, dlatego z pasją i zaangażowaniem podchodzę do każdego wyzwania kosmetologicznego.

Umów wizytę

FIZJOTERAPIA

Katarzyna Bogusz 

Terapia manualna (masaż)

Katarzyna Bogusz ukończyła Międzynarodową Szkołę Estetyki i Masażu MANUALISTIC.

Specjalizuje się w terapiach manualnych, anty-aging twarzy, szyi i dekoltu, a także w zabiegach modelowania owalu twarzy i redukcji zmarszczek. Wykonuje różne techniki masażu: Kobido, Mioplastycznym, Transbukalnym, Korugi, Zoga Face oraz Face Taping.

Poprzez liczne kursy w prestiżowych Szkołach Masażu, poszerza swoje umiejętności, a do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, dobierając odpowiednią technikę masażu.

Umów wizytę