ul. Zamoyskiego 81/6 Kraków +48 696 177 803 hello@beverlyclinic.pl

Nasz zespół

LEKARZE

Dariusz Boroń

Przedstawiamy Wam Dyrektora Medycznego naszej placówki – prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Dariusz Boroń.

Prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Dariusz Boroń, ur. 11.07.1968 r. w Krakowie. Absolwent kierunku lekarskiego ukończonego na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii w Zabrzu, Śląska Akademia Medyczna w Katowicach; od 2005 r. specjalista ginekolog-położnik W 2008 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych, a następnie w 2016 r. stopień doktora habilitowanego nauk medycznych.

Zawodowo związany z wiodącymi krajowymi i zagranicznymi Ośrodkami specjalizującymi się w ginekologii i położnictwie oraz Wydziałem Nauk Medycznych im. Prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, gdzie jest zatrudniony na stanowisku Profesora i pełni funkcję Prorektora ds. Jakości Kształcenia.

Poza tym jest także Ambasadorem wydawnictwa Bentham, Redaktorem numeru specjalnego w czasopiśmie Life oraz Recenzentem w czasopismach krajowych i zagranicznych.

Prowadzi szeroką działalność dydaktyczną, naukową, oraz badawczą z zakresu m.in.:

 • Molekularna i fenotypowa charakterystyka procesu nowotworzenia, ze szczególnym uwzględnieniem raka endometrium,
 • Kliniczna i molekularna ocena stanów patologicznych w ginekologii i położnictwie – wewnątrzwątrobowa cholestaza ciężarnych, nietrzymanie moczu po leczeniu uzupełniającym, patologia ciąży.

W ramach prowadzonych badań współpracuję z ośrodkami naukowymi krajowymi i zagranicznymi.

W Klinice Beverly pełni funkcję Dyrektora Medycznego oraz Przewodniczącego Rady Medycznej, prowadzi również konsultacje medyczne dla naszych Klientek, dba o rozwój naukowy naszej Kliniki.

Krzysztof Dąbrowski

Dr n. med. Krzysztof Dąbrowski jest ginekologiem położnikiem, specjalistą z zakresu medycyny estetycznej.

Absolwent prestiżowych uczelni: Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Politechniki Śląskiej oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.

W naszej Klinice zajmuje się ginekologią estetyczną oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej takimi jak: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, lifting i biorewitalizacja nićmi PDO, wypełnianie zmarszczek botoksem, leczeniem bruksizmu i nadpotliwości oraz kompleksową laseroterapią. Dba o wyznaczanie trendów laseroterapii, wyszukiwaniem nowoczesnych urządzeń, szkoleniem naszej kadry. Jest jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce specjalistów w swojej dziedzinie i bardzo ceniony przez nasze klientki.

Doktor Krzysztof Dąbrowski jest wieloletnim ekspertem i szkoleniowcem ITP S.A. – głównego dostawcy urządzeń medycznych oraz laserów na rynek polski i europejski oraz głównego Partnera technologicznego Kliniki Beverly.

lek. Aleksandra Kulbat

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Obecnie pracuje na stanowisku młodszy asystent, rezydent w warszawskim oddziale Narodowego Instytutu Onkologii – Państwowego Instytutu Badawczego im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie realizując moduł podstawowy zgodnie z programem specjalizacji w dziedzinie Chirurgii Onkologicznej w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej V Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie.

W kręgu jej szczególnych zainteresowań znajdują się nowotwory skóry i dermatochirurgia i w tym właśnie kierunku planuje swój dalszy rozwój naukowy oraz zawodowy.

Praca jest dla niej największą pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę na temat pojawiających się innowacji w zakresie zabiegów medycyny estetycznej poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i kongresach. Do pacjentów zawsze podchodzi indywidualnie, a efekty jej pracy są naturalne i estetyczne, mają na celu poprawę samopoczucia poprzez przywrócenie młodego wyglądu i wydobycie naturalnego piękna.

W naszej Klinice zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging takimi jak: wypełnianie zmarszczek i bruzd oraz wolumetria kwasem hialuronowym, modelowanie ust kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, leczeniem bruksizmu i nadpotliwości oraz niwelowanie zmarszczek mimicznych twarzy przy użyciu botoksu, a także zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, osocza bogatopłytkowego (PRP) czy fibryny bogatopłytkowej (PRF).

Grzegorz Mocny

Dr n. med. Grzegorz Mocny – specjalista chirurgii plastycznej, ogólnej i medycyny estetycznej.

W swojej medycznej karierze posiada 25-letnie doświadczenie.

W roku 2015 uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej.

Zakres działalności Dr Mocnego to chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, chirurgia ogólna, endoskopia przewodu pokarmowego. Obecnie koncentruje się na chirurgii plastycznej, łącząc doświadczenie kliniczne z zakresu chirurgii ogólnej, transplantologii i chirurgii plastycznej. Szczególnym zainteresowaniem Doktora są zabiegi plastyki powłok jamy brzusznej (plastyka brzucha), plastyki przepuklin, liposukcji (liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo), lipofillingu (przeszczepu własnego tłuszczu) oraz operacje opadających powiek górnych i dolnych (blefaroplastyka) i odstających małżowin usznych.

Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Transplantacyjnego, Polskiego Klubu Przepuklinowego, International Society for Organ Donation and Procurement, International Transplant Coordinators Society, European Society of Surgery, European Association for Endoscopic Surgery.

W naszej klinice Dr Mocny oferuje szeroki zakres zabiegów:

 • Plastyka powiek górnych i dolnych
 • Korekcja odstających małżowin usznych – Terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP)
 • Likwidacja zmarszczek mimicznych twarzy – BOTOX – czoło, kurze łapki, lwia bruzda
 • Leczenie nadpotliwości BOTOX – dłonie, pachy, stopy
 • Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym
 • Wypełnianie, likwidacja brud i zmarszczek twarzy
 • Modelowanie owalu twarzy
 • Powiększenie, modelowanie ust
 • Chirurgiczne leczenie łagodnych i złośliwych nowotworów skóry i tkanki podskórnej (usuwanie znamion barwnikowych – profilaktyka czerniaka, usuwanie naczyniaków, brodawek, włókniaków, tłuszczak, kaszaków, wrastających paznokci)


KOSMETOLOG

Neonila Yakin

kosmetolog

Mgr Kosmetologii Neonila jest specjalistą w zabiegach Kosmetologii estetycznej, profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała.

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia.

Specjalizuje się w: zabiegach anty-aging, terapiach antytrądzikowych, metodach modelowania sylwetki oraz zabiegach medycyny estetycznej.

Jej pasją jest zgłębianie wiedzy w zakresie pielęgnacji twarzy i medycyny estetycznej, co bezpośrednio przekłada się na realizację marzeń Klientów na drodze do uzyskania naturalnego, zdrowego i młodego wyglądu.

Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście, pełne empatii i zrozumienia potrzeb.

Umów wizytę
Neonila Yakin
Marzena Chlipała

Marzena Chlipała

kosmetolog

Marzena Chlipała jest Absolwentką studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku kosmetologia.

Specjalizuje się w terapiach problematycznych, anty-aging, a także w zabiegach modelowania sylwetki.

Poprzez liczne kursy poszerza swoje umiejętności, a do klienta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny. Jest empatyczną i życzliwą osobą, która zawsze stawia na pierwszym miejscu dobro klientów, starając się zrozumieć ich oczekiwania i zapewnić im komfortową atmosferę podczas wizyt.

Dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu zdobyła zaufanie wielu klientów, którzy doceniają jej precyzję, delikatność i wysoką jakość usług.

Umów wizytę

Agnieszka Dybiec

kosmetolog

Agnieszka Dybiec jest doświadczonym kosmetologiem specjalizującym się w terapiach przeciwtrądzikowych oraz zabiegach modelujących sylwetkę.

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku kosmetologia, gdzie zdobyła solidne fundamenty teoretyczne i praktyczne umiejętności w dziedzinie pielęgnacji skóry i ciała.

Z pasją do zdrowia i piękna, Agnieszka stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić swoim klientom najlepsze możliwe rezultaty. Jej głównym celem jest nie tylko poprawa wyglądu, ale także polepszenie samopoczucia klientów.

Umów wizytę
Agnieszka Dybiec


USŁUGI DODATKOWE

Paulina Stryszowska

Paulina Stryszowska

opiekun pacjenta, administracja, stylizacja rzęs

Paulina Stryszowska jest doświadczoną stylistką brwi i rzęs, która wnosi swoje niepowtarzalne umiejętności i pasję do pracy w naszej klinice.

Z zamiłowaniem do piękna i dbałości o detale.

Posiadając bogate doświadczenie w branży urody, doskonale rozumie, że każdego klienta cechuje indywidualne piękno i preferencje.

Dlatego podchodzi do każdego z nich z pełnym profesjonalizmem, aby zapewnić nie tylko spektakularne efekty, ale również spersonalizowane podejście.

Paulina jest również znana z tego, że tworzy przyjazną i relaksującą atmosferę.

Odpowiada za bezpośrednią opiekę nad naszymi pacjentami.

Dba o to, aby każdy klient czuł się komfortowo i zrelaksowany podczas swojej wizyty, dostosowując się do ich preferencji i potrzeb.

Jej profesjonalizm, dokładność i precyzja sprawiają, że klienci Beverly Aesthetic Clinic czują się pewni, że otrzymają najwyższej jakości usługi.

Umów wizytę