+48 696 177 803

Nasz zespół

LEKARZE

Dr n. med. Tomasz Bonczar

Specjalista chirurgii plastycznej

Ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UJ w 2014r.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej (ISAPS) Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki (PTCHR), jak również pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Katedrze Anatomii CM UJ.

Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach w kraju i za granicą. Szczególnie interesuje się chirurgią piersi oraz zabiegami modelowania sylwetki.

Umów wizytę

Dr n. med. Łukasz Warchoł

Specjalista chirurgii plastycznej

Dr n. med. Łukasz Warchoł jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Ludwig-Maximilians-Universität w Monachium.

Ukończył szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej pracując w Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie oraz w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 w Łodzi. Będąc wykładowcą w Katedrze Anatomii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie prowadził zajęcia ze studentami medycyny, obronił również pracę doktorską.
Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas staży klinicznych w University of California w San Diego, w Akademikliniken w Sztokholmie oraz w Mahidol University w Bangkoku. Ponadto swoje umiejętności doskonalił na wielu stażach i kursach zagranicznych w Holandii, Niemczech, Szwecji, Turcji i Włoszech. Należy do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE).

Ciągle podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest autorem publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych.

Umów wizytę

lek. Aleksandra Kulbat

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii dla Lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Obecnie pracuje na stanowisku młodszy asystent, rezydent w warszawskim oddziale Narodowego Instytutu Onkologii – Państwowego Instytutu Badawczego im. M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie realizując moduł podstawowy zgodnie z programem specjalizacji w dziedzinie Chirurgii Onkologicznej w Klinice Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej V Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie.

W kręgu jej szczególnych zainteresowań znajdują się nowotwory skóry i dermatochirurgia i w tym właśnie kierunku planuje swój dalszy rozwój naukowy oraz zawodowy.

Praca jest dla niej największą pasją, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę na temat pojawiających się innowacji w zakresie zabiegów medycyny estetycznej poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i kongresach. Do pacjentów zawsze podchodzi indywidualnie, a efekty jej pracy są naturalne i estetyczne, mają na celu poprawę samopoczucia poprzez przywrócenie młodego wyglądu i wydobycie naturalnego piękna.

W naszej Klinice zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging takimi jak: wypełnianie zmarszczek i bruzd oraz wolumetria kwasem hialuronowym, modelowanie ust kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, leczeniem bruksizmu i nadpotliwości oraz niwelowanie zmarszczek mimicznych twarzy przy użyciu botoksu, a także zabiegi z użyciem stymulatorów tkankowych, osocza bogatopłytkowego (PRP) czy fibryny bogatopłytkowej (PRF).

Umów wizytę

Lek. Maciej Maciejczyk

Lek. Maciej Maciejczyk od 2022 roku jest absolwentem kierunku lekarskiego Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie jest słuchaczem Szkoły Doktorskiej ŚUM. Po rocznym stażu podyplomowym podjął pracę na stanowisku młodszego asystenta w Oddziale Dermatologicznym Wojewódzkiego Szpitala Podkarpackiego w Krośnie, gdzie pracuje nadal. W roku 2022 ukończył  podstawowy i średniozaawansowany kurs dermatoskopowy  w Akademii Dermatoskopii dr Jacka Calika we Wrocławiu. Nieustannie doskonali swoją wiedzę i podnosi umiejętności zawodowe uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych, m.in: w V Letniej Akademii Dermatologii, Forum Leczenia Ran, IV Bieszczadzkich Spotkaniach z Dermatologią,  Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej ExCute czy I Śląskich Dniach Dermatologicznych. Od kilku miesięcy jest również uczestnikiem webinarów dermatologiczno-wenerologicznych Edu Derm prowadzonych pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Adama Reicha oraz prenumeratorem czasopisma Dermatologia po dyplomie. Prywatnie jest pasjonatem gór i podróżowania.

Umów wizytę

Lek. Katarzyna Doleżał-Ołtarzewska

Lek. Katarzyna Doleżał-Ołtarzewska jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada specjalizację z Endokrynologii oraz z Pediatrii. Do 2014 roku pracowała w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu, gdzie przez 10 lat prowadziła oddział endokrynologii. Aktualnie pracuje w  Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Lek. Katarzyna Doleżał-Ołtarzewska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych stażach zarówno w kraju, jak i za granicą m.in.w  kilkumiesięcznym stażu w Children’s Hospital of Pittsburgh (USA) w Klinice Endokrynologii. Dodatkowo jest autorką i współautorką publikacji naukowych oraz skryptów dla studentów na temat otyłości, niedoboru hormonu wzrostu, powikłań endokrynologicznych po leczeniu onkologicznym, zaburzeń gospodarki jonowej. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologów oraz Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

Leczone choroby:

  • otyłość,
  • zaburzenia okresu dojrzewania,
  • choroby tarczycy.

Umów wizytę


KOSMETOLOG

Neonila Yakin

kosmetolog

Mgr Kosmetologii Neonila jest specjalistą w zabiegach Kosmetologii estetycznej, profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała.

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia.

Specjalizuje się w: zabiegach anty-aging, terapiach antytrądzikowych, metodach modelowania sylwetki oraz zabiegach medycyny estetycznej.

Jej pasją jest zgłębianie wiedzy w zakresie pielęgnacji twarzy i medycyny estetycznej, co bezpośrednio przekłada się na realizację marzeń Klientów na drodze do uzyskania naturalnego, zdrowego i młodego wyglądu.

Każdy Klient może liczyć na indywidualne podejście, pełne empatii i zrozumienia potrzeb.

Umów wizytę
Neonila Yakin

FIZJOTERAPIA

Mgr Małgorzata Chlipała

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii.  Podczas mojej pracy z pacjentami, stosuję różne techniki i metody terapeutyczne aby złagodzić ból i poprawić jakość życia.

Moje podejście terapeutyczne opiera się na indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, uwzględniając ich potrzeby i cele terapeutyczne. Staram się by pacjenci czuli się zaopiekowani i wspierani na swojej drodze do zdrowia.

Umów wizytę

Katarzyna Bogusz 

Terapia manualna (masaż)

Katarzyna Bogusz ukończyła Międzynarodową Szkołę Estetyki i Masażu MANUALISTIC.

Specjalizuje się w terapiach manualnych, anty-aging twarzy, szyi i dekoltu, a także w zabiegach modelowania owalu twarzy i redukcji zmarszczek. Wykonuje różne techniki masażu: Kobido, Mioplastycznym, Transbukalnym, Korugi, Zoga Face oraz Face Taping.

Poprzez liczne kursy w prestiżowych Szkołach Masażu, poszerza swoje umiejętności, a do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny, dobierając odpowiednią technikę masażu.

Umów wizytę

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Katarzyna Kudełko 

Linergistka, szkoleniowiec, Instruktor Praktycznej Nauki Zawodu. Złączona z branżą Beauty od 18 lat.

Od kilku lat zajmuje się wyłącznie makijażem permanentnym, specjalizuje się w pigmentacji brwi i ust, a w ciągu tych lat pracy wykonała ponad 600 zabiegów. Najwyższą wartością w jej pracach jest przede wszystkim podkreślenie naturalności. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, by być na bieżąco w nowych technikach. Prywatnie świadoma siebie, wrażliwa a zarazem silna estetka. Pasjonuje ją człowiek, dobra książka i dobre jedzenie.

Umów wizytę