Nasz zespół

Kamila Wróbel – dyplomowany kosmetolog z zamiłowania i pasji. Aktualnie swoją wiedzę poszerza na studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim – Collegium Medicum w Krakowie na kierunku kosmetologia. W pracy z pacjentem ceni sobie 3 zasady: zaufanie, cierpliwość i systematyczność. Uważa, że skóra jest lustrem i odzwierciedleniem ogólnej kondycji organizmu, dlatego do każdego problemu podchodzi holistycznie i indywidualnie, nierzadko wykorzystując diagnostykę laboratoryjną jako kluczowy element terapii w drodze po piękną skórę. W gabinecie dba o intymność i prywatność, a największą satysfakcję w pracy daje jej zadowolenie pacjenta i poprawa jego pewności siebie.

Aleksandra Putyra – W naszej klinice pełni funkcję doradcy pacjenta. Dodatkowo Studentka Kosmetologii na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Ola posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z klientem i to właśnie kontakt z ludzmi ceni sobie w pracy najbardziej. Czerpie energię z przebywania z nimi, inspirując się często ich doświadczeniem.
Kosmetologia to dla niej nie tylko zawód,ale przede wszystkim pasja i zamiłowanie do pracy z ludźmi, dlatego już w trakcie studiów postanowiła zdobywać wiedzę nie tylko teoretyczna, ale przede wszystkim praktyczna. W pracy kładzie nacisk na dobre samopoczucie klienta, jest osobą pogodną ,wyróżniająca się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Stawia na ciągły rozwój poprzez poszerzanie i aktualizowanie wiedzy o najnowsze trendy oraz nieustanne zdobywanie nowych umiejętności.

Magda Świerk – magister zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

W Beverly Aesthetic Clinic pracuje na stanowisku Kierownika Kliniki. Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu oraz jako manager zespołu. W pracy najważniejszy jest dla niej kontakt z drugim człowiekiem. Stawia na rozwój osobisty, a zadania w które się angażuje wykonuje z największą starannością. Lubi słuchać ludzi i uważa, że od każdego można się czegoś wartościowego nauczyć. Lubi wyzwania i nie boi się nowych zadań.

Dba o przyjemną atmosferę w klinice i o to, aby każdy klient wyszedł z niej z uśmiechem na ustach.

Maciej Kucała – to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W 2009 roku zdobył tytuł magistra i jeszcze w tym samym roku rozpoczął własną praktykę fizjoterapeutyczną. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem po urazach, wykonuje masaże lecznicze, sportowe oraz relaksacyjne. Jest osobą otwartą a swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem. Jego nadrzędnym celem w pracy z pacjentem jest pomoc w uśmierzeniu bólu.