+48 696 177 803

Radiochirurgiczne usuwanie zmian skórnych

Idealnie gładka skóra to prawdziwa ozdoba, która jest powodem do dumy, a także zadowolenia z własnego wyglądu. Niestety, często zdarza się, że różnego rodzaju defekty przeszkadzają w uzyskaniu doskonałej prezencji i co się z tym wiąże pozytywnego samopoczucia. Jeśli więc posiadasz mankamenty, takie jak znamiona na skórze, które pozbawiają Cię pewności siebie, warto zadbać o skuteczne usunięcie ich. Warto pamiętać, że niepozorny pieprzyk może być niebezpieczną zmianą zagrażającą życiu i zdrowiu. Dlatego tak ważne, aby systematycznie badać skórę oraz usuwać pieprzyki, które wskaże lekarz.

Jedną z najnowocześniejszych metod, jakie posiada współczesna medycyna estetyczna, jest radiochirurgiczny zabieg usuwania zmian skórnych za pomocą urządzeń HiTech..

Działanie innowacyjnego sprzętu opiera się na wykorzystaniu fal elektromagnetycznych do likwidacji pieprzyków. Tego rodzaju leczenie jest niezwykle precyzyjne i bezpieczne. Zabieg przebiega praktycznie bezboleśnie, a okres rekonwalescencji jest krótkotrwały.